צימרים

צימר הוא רעיון יוקרתי, מפתיע ומיוחד, לאלו שמחפשים יותר רומנטיקה, אהבה ואינטימיות עם מי שאוהבים. מי שחושב על צימר כמתנה הוא בטח יתכוון ליותר מאשר חופשה רומנטית ואינטימית אלא מקום שיישאר בראש לכל החיים ולא יישכח, אנו נתן לכם כמה רעיונות חשובים שיוכלו להיות תזכורת מרגשת ומיוחדת כל פעם שתחשבו על מתנה, לאורך כל החיים לכם ולבני הזוג. 

דבר ראשון שאתם תצטרכו לעשות זה לחפש מקום שיהיה קרוב או רחוק למקום המגורים שלכם, לפי ההעדפה שלכם. במידה ואתם רוצים שהחופשה תיארך עם בן או בת הזוג לכמה ימים אז שיהיה מקום רחוק (בטח אם אתם לא נשואים ואין ילדים), אם אתם רוצים שזה יהיה לילה אחד בלבד ומקום רומנטי במיוחד אז עדיף לחשוב על מקום קרוב למגורים שלכם.

במידה ואינכם מכירים מקום מיוחד שיכול לענות על הדרישות שלכם, אז חיפוש צימרים דרך האינטנרט הוא האידאלי מאחר שאפשר יהיה להציע עסקאות מיוחדות ודילים לאוהבים ולרומנטיים במחירים שיתאימו לתקציב שלכם, ויתרה מזה אתם יכולים לקבל אינפורמציה רחבה ומגוונת על החדרים שיש ומה אתם יכולים לקבל בנוסף לחדרים הללו , למשל אם תקבלו מסאג' רומנטי, אם יש ספא, סאונה ג'קוזי וכו' דברים שילהיבו את הצד השני וישדרו יוקרה ופאר לצימר.

על מנת שהצימר יהיה מקום רומנטי ומיוחד בשביל שניכם חייב שיהיו פרחים בצבע אדום שמקשטים את המיטה, נרות עם ארוחה קלה שמחכה לכם בעת הגעתכם לחדר, נרות אדומים או לבנים ובטח שתי כוסות של יין משובח או אפילו שמפניה , מה שתחליטו. יש צימרים שמאפשרים שתביאו את היין איתכם ואת כל מה שצריך לשים בחדר והם יקשטו אותו, זה צריך לשאול בקבלה לפני ההזמנה.

אחרי שאתם מזמינים צימר מיוחד וכבר חשבתם על איך לסדר ולקשט אותו חשוב מאד לוודא לפני האירוע שבאמת הכל מוכן והכל כמו שסגרתם בעסקה לפני שתתאכזבו ואחרת החופשה והלילה שלכם לא יהיה מושלם וגם הצד השני לא ייהנה מאחר וירגיש מה שאתם תרגישו. אז חשוב מאד לפני ההגעה ליצור קשר עם מקום האירוח ולוודא שהכל כמו שתכננתם.

ישנם צימירם שבכל חדר יש ג'קוזי או סאונה אפילו, ויתרה מזה יש כאלו שיש בהם בריכה קטנה הצמודה לאותו חדר שיכולה להיות רק לצימר הזה, צימרים אלו בטח יקרים יותר מהשאר אבל אם במקרה ותרצה להפתיע את אישתך או להציע לחברה שלך נישואין במקום שלא יישכח לעולם אז זה המקום האידאלי במיוחד לאירוע כזה. ואם אתם אוהבים להביא מתנה קטנה לבת הזוג שלכם אז בושם מיוחד או סט רומנטי של תלבושת תחתונה כדי שתשתמש בהן ברגע שהיא נמצאת איתכם. ואם זו הצעת נישואין אז המתנה היא טבעת מיוחדת ויפה …  

לחופשה של כמה ימים בצימר עדיף לחפש מקום שקרוב למקום של הרפתקאות , כמו אגמים, ים, או בחורף ליד החרמון אבל יהיה קר מאד, לצטייד בבגדים חמים ומיוחדים, ומקומות אחרים שיכולים לספק לכם אטרקציות מיוחדות כדי לא להשתעמם במהלך היום ולהישאר בחדר.

טיפ ! לא להזמין צימר עם טלוויזיה כשאתם בחופשה רומנטית ואינטימית.