זרים מתוקים

בשנים האחרונות התפתח טרנד חדש של מתנות שנקרא זרים מתוקים. הזרים המתוקים הינם זרים לכל דבר פרט לשינוי משמעותי אחד, בניגוד לזרי הפרחים המסורתיים זרים אלו אכילים. ניתן למצוא זרים עשויים שוקולד, סוכריות גומי ופרלינים שלעיתים משולבים עם מתנות שונות כגון בקבוק יין, עציץ חרס ואף צעצועים לפעוטות כאשר הזר מיועד ליולדת. זר מתוק לא צריך להשקות ולזרוק כשהוא נובל, זר זה פשוט צריף לאכול כאשר חפצה נפשנו להתענג על טעם השוקולד המתוק. זרים מתוקים מתאימים לכל גיל ולכל אירוע, החל מימי הולדת, זרי כלה ועד לזר יפיפה ליולדת הטרייה.

את בחירת הזר המתאים אין לקחת בקלות אלה לנהוג בקפידה תוך כדי מתן תשומת לב למספר נקודות חשובות. האירוע – יש להתאים את הזר לאירוע, קיימים זרים שונים המשולבים במתנות המיועדות לאירוע מסוים, אין אנו רוצים להזמין בטעות ליום ההולדת של חבר טוב זר מתוק עם בובה רכה או קופידון. הממתקים – זרים רבים מכילים שוקולד עם אגוזים או סוכריות קטנות ואינם מתאימים לילדים קטנים. יש לבדוק מראש אם מקבל הזר איננו אלרגי למרכיבים מסוימים כמו גלוטן או אגוזים שונים.

רבים חושבים בטעות כי זרים מתוקים הינם יקרים מאוד אך למעשה הם אינם יקרים יותר מזרי פרחים רגילים. טווח המחירים נרחב מאוד וכיום וניתן למצוא זרים מתוקים יפיפיים בטווח מחירים של עשרות שקלים בודדים ועד מאות שקלים בודדים לזרים מכובדים. כמובן שישנם זרים מתוקים בהזמנה מיוחדת, זרים אלו יכולים לעלות אלפי שקלים, כל אחד בהתאם לכיסו ולאופי המעמד שלשמו נרכש הזר הייחודי. זרים אלו יכולים לשלב בתוכם מתנות שונות כמו טבעת אירוסין או אפילו צרור מפתחות למכונית חדשה.

זרים מתוקים הם הפרחים של העולם המודרני, נראה שהיום אנשים ישמחו לקבלם יותר מאשר זר פרחים מסורתי. לזרים אלו יתרונות שלא קיימים בפרחים המסורתיים, הם אינם נובלים, ניתנים להצגה לתקופה ממושכת ומתאימים לכל אירוע. אם אתם תזדקקו למתנה המיוחדת שתשאיר לכל אדם טעם של עוד בבדאי תרכשו זרים מתוקים בתור המתנה המושלמת למאורע.
במאמר הבא איך לבחור זרי שוקולד