משלוחי פרחים

משלוחי פרחים? לא לנשים בלבד…
משלוחי פרחים באופן מסורתי נשלחים בדרך כלל מגברים לנשים. אבל הטרנד של השנים האחרונות הוא משלוחי פרחים הנשלחים מנשים לגברים. מי אמר שרק נשים זקוקות לתשומת לב והפגנת אהבה בכל ההזדמנות? ממש לא. הגברים של ימינו שמחים מאד לקבל מחוות רומנטיות של בנות זוגם, והם שמחים מאד לקבל את זה גם בצורת משלוח פרחים רענן ופורח. אז אחרי שהסברנו לך, כמה חשוב שתשלחי לבן זוגך משלוח פרחים, נשאלת השאלה, איך תדעי מתי הזמן הנכון לשליחת משלוח פרחים לגבר שלך?

יום הולדת ופרחים
כמוך כמוהו. גם את אוהבת לקבל משלוח פרחים ליום ההולדת, כנראה גם הוא אוהב את זה לא פחות ממך. השקיעי בשליחת משלוח פרחים מיוחד, ותוכלי לצרף גם מתנה נחמדה יחד עם משלוח פרחים שיגיע לביתו. ההפתעה הנעימה תגרום לו להעריך אותך הרבה יותר.

קידום בעבודה? למה לא לשלוח פרחים?
גברים מתייחסים אל העבודה כבית השני שלהם. כך שאם הם קיבלו קידום בעבודה, זו בהחלט סיבה מעולה לקבל משלוח פרחים מושקע בהחלט. צרפי כרטיס ברכה המאחל לו הצלחה נוספת וקידום אפילו יותר גדול בעבודה שלו.

ציון דרך משמעותי
לגברים לא ממש כדאי לשלוח משלוחי פרחים ליום הנישואין או משהו קיטשי כזה, אבל כדאי לברר איתם, אילו ציוני דרך בחייהם הם אירועים הדורשים משלוחי פרחים עד לפתח הבית. אם בודקים את הסוגיה הזו אפשר בהחלט להימנע מאי נעימויות בעת משלוח פרחים שהשקעת בו כסף רב, אבל יתקבל בקרירות מסוימת….

פרחים ועוד משהו…
משלוח פרחים זה בהחלט לא רע, אבל אם תצרפי יחד עם משלוח פרחים גם בקבוק יין משובח, או אולי איזושהי מתנה "גברית", אולי אפילו ספר, כנראה שהצד המקבל יהיה מאושר עוד יותר לגלות שהשקעת בו וחשבת עליו.. בכל מקרה ההפתעה מקבלת משלוח פרחים כבר מזמן התחלפה בציפייה לכך. אם מדברים על שוויון בין המינים, אז כדאי שיהיה שוויון בכל התחומים. בכל מקרה כולם, גברים כנשים, אוהבים לקבל משלוחי פרחים יפים. זה בהחלט מחמם את הלב.