מתנות ליולדת

 לידה חדשה הינה האירוע החשוב ביותר בעיניהם של הורים ובמיוחד ליולדת מאחר שזו נחשבת לסיומה של תקופה קשה וארוכה של סבל ועייפות, לכן לאמא הטרייה מגיע מתנות לידה מיוחדת ביותר , ואם אתם תמהים מה תהיה המתנה ומה תבחרו אז הנה כמה הצעות מיוחדות :

  •  כלים ומוצרים לטיפול בילד

תינוקות חדשים צריכים הרבה תשומת לב וטיפול מיוחד ע"י האמהות הדורש מאמץ והשקעה רבים. לכן כלים שיעזרו לאמא הטרייה בטיפול בילד יוכלו לחסוך ממנה הרבה מאמץ והשקעה כמו מוצרי הגיינה, מספריים מיוחדים לצפרניים עם מברשת לשיער, סטים של קרמים ללחות, לגוף ושמפו לרחיצה במיוחד לילדים, עגלות, סל- קל, מנשא וכו' כלים אלו נמצאים בדרך כלל בחנויות תינוקות שאפשר לשאול את המוכרת מה הסטים הכדאיים או כל כלי אחר שיכול לעזור ליולדת לפי התקציב שלכם מאחר ודברי תינוקות לרוב הם יקרים יחסית .

  • מצלמה דיגיטלית

כמה יפה לתת ליולדת החדשה מצלמה דיגיטלית (במידה ויודעים שאין לה) כדי להנציח את הרגעים הראשונים עם התינוק שלה, וכדי לתעד את הזכרונות כתמונות דיגיטליות שאפשר לשמור באלבום או במחשב ולהראותם בפייסבוק לחברים ולהורים בכל יום ובכל שעה.

  • מוצרי טיפוח ויופי לאישה

 ברוב המקרים אמהות טריות אין להן זמן לטפח את עצמן מרוב לחץ והשקעה בטיפול בתינוק החדש, בדרך כלל נושא זה מפריע וגורם להן להרגיש מוזנחות אם מהבעל או מאנשים אחרים, אז להביא מתנה של מוצרי טיפוח ויופי לאישה, דבר שיכול לתת לה להרגיש כמה אתם חושבים עליה ולא רק על התינוק שנולד מאחר ואתם רוצים שתמיד היא תיראה יפה ומיוחדת.

  • מנוי לאחד ממרכזי הכושר, הטיפוח והיופי

הדבר הכי חשוב לרוב היולדות זה איך להיפטר מהקילוגרמים המיותרים של תקופת ההריון, אז כמה יפה יהיה אם תעניקו לה מנוי באחד ממרכזי הכושר או איזה חוג ליולדות החדשות על מנת שתוכל להרגיש שמישהו באמת דואג שהיא תחזור להרגישה ולהיראות כמו קודם ויותר. או, אפשר להזמין אותה לאחד ממכוני הטיפוח והיופי, לתת לה קצת להתפנק אחרי ימים קשים של טיפול בילד על מנת שתירגע, תרגיש מיוחדת, יפה ומרועננת.

  • ספרים מיוחדים לטיפול בתינוקות

ספר לטיפול בתינוקות זה יכול להיות אחת המתנות הכי שוות שיכולה היולדת לקבל במיוחד אם זהו הילד הראשון שלה , ספר כזה יכול לחסוך ממנה הרבה שאלות , התלבטויות ומאמצים רבים כדי לספק לילד שלה את הטיפול הנכון והיעיל. ספרים כאלו נמצאים בכל הספריות וחנויות הספרים שאפשר לשאול את הספרנית מה הכי כדאי.

מתנה ללידה