נעליים – מתנה מקורית לכל אישה

כמה נשים אתן באמת מכירות, שלא תשמחנה לקבל זוג נעליים חדשות מדיפות ריח של עור משובח, הישר מהקופסא? הרי זה לא ממש משנה כמה זוגות מכנסיים יש לנו בארון, חצאיות, שמלות, מעילים, עליוניות, אם אין לנו לפחות 10 זוגות נעליים, לעולם לא נחשב כאופנתיות מן המניין. וכעת עם בוא הגשמים, אנו שוברים לעצמנו את הראש, מה לקנות מתנה לקרובים, מכרים ובני משפחה? ובכן, אם מדובר על אישה, בכל גיל, נעלי מורן לנשים הנעליים המיוחדות והמתנה האולטימטיבית והמקורית ביותר.

חורף  2013

מכיוון שאנו מתקרבים בצעדי ענק אל חורף 2013 כול אישה תשמח לקבל זוג מגפיים או זוג נעליים סגורות במיטב צבעי ותבליני החורף – שחור, בורדו, אפור או חום. לאלו שאוהבות להלך על עקבים גבוהים, בהחלט מומלץ לרכוש נעליים עם פלטפורמה, או אולי בעצם כדאי לרכוש להן נעליים עם עקב קטן יותר מזה שאליו הן רגילות? פשוט על מנת לפתוח להן צוהר לעולם חדש ונוח יותר. על מנת להוכיח להן בריאות מהי.

אם תיכנסו עכשיו לרשתות השיווק אשר הכינו את עצמן לבוא החגים, תוכלו למצוא שפע נעלי נשים ובמחירים משתלמים, במיוחד לעונה החדשה. נעלי בלרינה, נעלי בובה שטוחות או עם עקב קטן, נעלי סירה קלאסיות מעור, נעלי סטילטו, מגפונים ומגפיים כבדים לחורף גשום אך חם… נסו לדמיין ברוחכם את הנעליים אותן אתם רוצים לרכוש ליקירת ליבכם ואת התגובה שלה, פשוט לכו על זה, הפכו את הרעיון למציאות, טווח הטעויות הוא כמעט אפסי כאשר רוכשים נעליים, ובין כה וכה, תמיד בעל החנות יצייד אתכם עם פתק החלפה, על כול צרה שלא תבוא.

אם אינכן מתכוונות לאחוז יד ביד בחברתכן הטובה ולעשות איתה סיבוב של שופינג נעליים, אלא מתכוונות להפתיע אותה עם נעליים חדשות, מומלץ לעיין איתה ביחד במגזיני אופנה לנשים, ולראות לאן הרוח נושבת. מצוידות עם התובנות הללו, תוכלו לדעת כיצד לשמח את החברה עם נעליים חדשות.

מה לקנות לאישה שכבר יש לה הכול?

פעמים כה רבות אנו מתחבטים בסוגיות כמו: מה יכול לרצות אותה או לשמח אותה? מסתמן שרכישת נעליים היא התשובה האולטימטיבית. זוהי לא עוד סתם מתנה, אלא מתנה מקורית מאוד, אף אחר לא מכין עצמו לקבל נעליים,כלומר גורם ההפתעה הוא גדול, והבחירה גם מעידה על טעם משובח ויצירתי של הקונה.

עוד שיטה להפתיע את החברה הכי טובה ברכישת נעליים, היא באמצעות גלישה לאתרי האינטרנט של יצרניות הנעליים השונות. בהרבה מן המקרים, הם מאפשרים לרכוש נעליים באמצעות קנייה מקוונת. באתרים ישנם הקטלוגים של העונות הקודמות והנוכחיות. הביטי יחד עם חברתך בקטלוג, התרשמו, בדקו מחירים, ובסופו של דבר חברתך תוכל לבחור בזוג המתאים לה ביותר כאשר בונוס לצידו – את זו שמשלמת… זוהי פשוט חווית קנייה משותפת, בלי לחץ ומבלי לגשת לקניונים, אך עדיין להיות מוצפות בשפע של נעליים.

למידע נוסף ורכישת נעליים מוזמנים לאתר קרוקס, שגם שם מגוון בלתי נדלה של נעליים לכל אחת.