צילומי הריון

כולנו יכולים לומר בוודאות כי מרגע שהגיח הרך הנולד לעולמינו, הקיפו אותו מצלמות משל היה פליט הריאלטי הטרי מבית היוצר של האח הגדול. מרגע זה צעדיו יתועדו באדיקות כזו שלא הייתה מביישת צלמי טבע של הנשיונל גאורפיק באמזונס.
ומה עם התקופה שלפני הלידה המדוברת? יותר ויותר נשים מוצאות עצמן נזכרות בערגה לאותם חודשים קסומים, אך התמונות החובבניות, מה לעשות, לא מטיבות עימן. זה נכון שתקופת ההיריון היא אחת היפות עבור אישה. היא הכי עוצמתית, הכי מעניינת והכי טבעית. יש משהו בצורת הגוף שמזכיר לנו את אבותינו, משהו שורשי שמזכיר לנו מאיפה באנו.

טוב, בואו לא נהיה אופטימיים חסרי תקנה, זו תקופה המתאפיינת בקשיים רבים, שתמיד ניכרים על פניה של האם המועדת בצילומים. אולם, בזמן האחרון זכינו לטרנד כובש של צלמי הריון. צלמים אלו יפיקו עבורכם סדרת תמונות מדהימות, מקצועיות, ובלתי נשכחות. צילומי הריון שכאלו הם גם מתנה מקסימה לחברה בהריון. מתנה מקורית, מלאה באהבה, שמשאירה מאחור את כל הצעצועים ובגדי התינוקות.

הרציניות שבכן יגיעו להצטלם בכל כמה חודשים, בערך 3-5 פעמים במהלך ההריון, וכך יקבלו תיעוד של כל מהלך ההיריון וזו, מזכרת מדהימה. תוסיפו לכך את העובדה כי עבור ילדים קטנים בגילאי 6 -4 האפשרות לראות מאיפה הם באו מדהימה אותם מעבר לכל דמיון, זה נראה להם מופלא ודמיוני במיוחד אם מדובר בילד הקטן בבית, שלא זכה לראות את אימא בהריון…
מעבר למזכרת המדהימה שתהיה לכן מאחת התקופות הנדירות בחייכן, יש כאן הזדמנות להרגיש כמו דוגמנית, שלא לומר מלכה, גם אם זה לכמה שעות. זו הזדמנות להצטלם באופן מקצועי, לצאת הכי יפה וזוהרת, מבלי להתאמץ.
צלמת הריון מקצועית תדאג לתמונות שיהיו מזכרת נהדרת, הזדמנות לילד לראות מאיפה הגיע ולך לחוויה חד פעמית, בנוסף על חווית ההריון הנדירה.