מתנות לגבר

אתן רוצות לקנות משהו לארוס שלכן לקראת האירוע, ולא יודעות מה, אם אתן רוצות לקנות מתנות לגבר שלכן לקראת החתונה, אולי שווה שתחשבו על חליפה יפה ו/או עניבה. עניבה יוקרתית יכולה להיות מתנה שתאריך ימים – ובמיוחד חליפה טובה. נכון שחשובה שמלת הכלה, אבל החתן הוא חמישים אחוז מהאירוע, ולכן שווה לכן להשקיע גם במתנה עבורו, מלבוש איכותי.

גמלתן בדעתכן לקנות לו בגד? חשוב שתכנסו לנעליים שלו ותקנו לו מתנה איכותית. חשוב לתת את הדעת כאמור על מס' אספקטים: חשוב שבגדי חתן יהיו נוחים ואיכותיים – על מנת שיבלוט באירוע יותר מהדודים הפרנג'ים שרוצים לבוא עם חליפה יותר טובה משל החתן, אבל גם שיוכל לשמור את הבגד שלו ולעשות בו שימוש, בקומבינציות כאלו ואחרות – אחרי החתונה, ולא שיתן אותו לארון להעלות אבק עד לחתונה של הבן שלכם בעוד 20 שנה, אם ירצה השם.

בגדי החתן – מתנות לגבר שלכן – צריכים גם להיות פוטוגנטיים. לכן חשוב גם לבחור צלם שיודע את העבודה וכבר צילם כמה תמונות חתונה בחיים שלו. אם החליפה תראה רע בתמונות, זו תהיה המזכרת המבאסת ביותר מהמתנות לגבר שלכן. רגע לפני רכישת בגדי חתן, כדאי גם לשאול את הצלם מה הוא חושב על הבגד – כי לפעמים פלאש לא מתאים יכול להראות כל כך רע בתמונות שכבר עדיף להתחתן עם טריינינג. או לא להתחתן בכלל.