מגנטים

אם חיפשתם מתנה ייחודית ומיוחדת לאנשים מיוחדים , מתנה קטנה עם ערך רב מאד ! אז מגנט זה התשובה . צורות שונות של תמונות וכל מה שבא לכם על מנת להפתיע את כל מי שאתם אוהבים , הורים ,אחות , אח, סבא, סבתא וכל המשפחה . ניתן לצרף לתמונות מילים של הקדשה אישית כמו "תודה שאתם ההורים שלי" , "לאמא באהבה" , "לאבא המקסים" וכו'…  בחירה של מגנט כמתנה לאחד מבני המשפחה הינה בחירה מוצלחת, נהדרת ומיוחדת . מגנט הינו חפץ קטן הנמצא בכל מיני צורות שונות שיכולים להדפיס עליו כל מיני תמונות , ציורים , צבעים וכו' …  על ידי הדפסה דיגיטלית במקומות מיוחדים למטרה זו . המגנט מוענק במיוחד שיוכלו לתלות בכל מקום אפשרי שנמצא בו מתכת על מנת שמתנה זו תיראה תמיד , הדוגמא הכי נפוצה זה המקרר , אין אף אחד שלא ניגש למקרר לפחות פעם אחת ביום , אז הוא בטח יראה את המגנט המוקדש לו ויזכור את הרגעים הכי נפלאים ומיוחדים ואת מי שהקדיש לו אותו . מגנט הינו שימושי מאד שאפשר להעביר אותו ממקום למקום ואפשר לנקות אותו . מתנות של חפצים אלו מעוצבים בצורה מרהיבה ומושכת לעין , ההדפסה צריכה להיות באיכות מעולה על מנת להישאר המון זמן.

. המתנה הנפלאה למשפחה צריכה להיות תזכורת תמידית בלתי נשכחת וממגנטת , היא לא צריכה להיות בעלת ערך כספי או השקעה גדולה, אלא פשוט להוות סמל להערכה ולכבוד . ובכן מגנט אינו עולה המון כסף אלא פחות בהרבה ממתנות אחרות שערכן ומשמעותן בחיי הבן אדם האחר פחות מערכו של מגנט שיש עליו איזו תמונה משפחתית עם הקדשה מיוחדת שתזכיר את הרגעים הנפלאים כל יום , כל שעה וכל דקה מחדש

ישנם כל מיני מקומות בארץ שמעצבים מגנטים בצורות מיוחדות וייחודיות שיתאימו לצורך האירוע עצמו ולבעל המתנה . מגנטים יכולים להיות בכל מיני גדלים שונים , צורות שונות , הקדשות מיוחדות או כל מה שמבקשים  לדוגמה : מגנטים בצורות של חיות , ריבועים , מסגרות של תמונות , בשילוב של עץ או כל מיני צורות עיצוב אחרות .

מחירם של מגנטים מעוצבים תלוי בגודל של המגנט , הצבעים , העיצוב איכות ההדפסה והצורה של המגנט עצמו .