מתנות לאירועים – עוגיות מזל

עוגיות מזל – מתנה מושלמת לאירוע

מי מאיתנו לא רוצה שהאירוע שלו יהיה בלתי נשכח, שהחתונה שלו תוכתר כאירוע שייזכר לתמיד, אירוע שכל הנוכחים בו יוותרו עם זיכרון מתוק מרגעים בלתי נשכחים. רוב הזוגות במקום לבחור בחברת הפקת אירועים מקצועית שתדאג לכל ענייני החתונה, בוחרים להפיק את החתונה בעצמם. להתקשר, לתאם, לוודא ולבדוק שכל פרט במקום. שהשמלת כלה מפוארת, שהחתן מקסים, שזר הפרחים מעוצב בדיוק כמו שצריך, שיש רחבת ריקודים גדולה מספיק, שהאוכל טעים, שהתקליטן והתאורה במקום ועוד פרטים חשובים נוספים. לעיתים אותם זוגות שוכחים פרט חשוב, האורחים, אותם אלו שבאים לכבד אתכם, חלקם מקרוב, חלקם מרחוק, אותם אורחים שאתם מכבדים ואוהבים, חשוב גם להם לתת משהו בחתונה, שי קטן, התייחסות, משהו מעבר למילה הטובה.
מתנות לאירועים הן כבר מזמן לא בגדר מותרות, אירועים ללא מתנות לאורחים פוגמים במושלמות האירוע. השאלה הנשאלת היא מה לתת לאורחים בחתונה באירוע שלכם, האם תמונה של החתן והכלה כמו שנתנו בחתונה של רווית מהכיתה, סט הבדלה כמו שחילקו בחתונה של רינה לפני חצי שנה או שבכלל כדאי לבחור במגנטים שראיתם בקטלוג מתנות לאירועים שהביאו לכם אתמול ההורים.
התשובה הנכונה היא, שצריך לבחור במשהו מקורי, משהו מיוחד כזה שעוד לא חילקו בשום חתונה
שיעלה חיוך על שפתיי האורחים, שיהיה זכיר ובלתי נשכח ואם הוא יכול להיות גם טעים על הדרך אז אפילו יותר טוב.
עוגיות מזל הן הטרנד הבא, הם קטנות, חמודות, טעימות ומקוריות. עוגיות מזל חביבות על כולם ומהוות מתנה מקורית ומושלמת לאירוע . עוגיות המזל עטופות בנייר צלופן או בעטיפה צבעונית אחרת עליהן יכול להופיע הדפס מיוחד לבחירתכם. האורחים בחתונה ישמחו לקרוא מה צופן להם המזל.. ולאכול את העוגיות.

היו סמוכים ובטוחים כי עוגיות מזל בחתונה שלכם הם השי המושלם לאירוע שלכם.

עוגיות מזל איפה מזמינים?

במידה ואתם מעוניינים לעשות את הבחירה הנכונה ולהזמין לאירוע שלכם עוגיות מזל
צרו קשר עם דפוס אישי, אנו מתמחים במתנות לאירועים ובינהם גם בעוגיות מזל.

שיהיה במזל טוב ובתאבון!