מתנות לט"ו בשבט

מתנות לט"ו בשבט

ט"ו בשבט הוא חג האילנות, החג בו אנחנו יוצאים לרגע לטבע, נושמים אויר ירוק ונותנים את תרומתנו השנתית לנטיעות העצים במדינה. סיכוי רב שחשבתם לעצמכם לא פעם מהן האפשרויות לרכישת מתנות לט"ו בשבט. בין אם רציתם לפנק את הילדים, להפתיע את האישה, לעשות הרגשה טובה לעובדים או להגיע להוריכם בידיים מלאות כל טוב. מתנות לט"ו בשבט נארזות בריח הטבע, מאוירות את אווירת החג, וסובבות כולן סביב האילנות, העצים והפורח. אם להודות על האמת, מתנות לט"ו בשבט לא כרוכות בדרך כלל בעלויות גבוהות, בעיקר בשל היותו של החג מינורי יחסית בלוח השנה העברי. ובכל זאת, כל הזדמנות היא הזדמנות טובה לתת מתנה לאהובים שלנו. האמינו לנו, מתנות לט"ו בשבט יעשו את העבודה בפשטות, בצניעות  ובחינניות.

מתנות לט"ו בשבט: אפשרויות

הסוג אחד של מתנות לטו בשבט קשור איך לא.. לפירות יבשים. פירות אלה, פרי האדמה שלנו, נארזים באריזות חגיגיות ועשירות, ודורשות מאיתנו הוצאה של בין 25-60 ₪ בדרך כלל. מארז פירות יבשים כמתנות לט"ו בשבט מתאים לנתינה לעובדים בחברה, או לחברים אליהם הוזמנתם לארוחת חג או למפגש חברתי. מתנות לט"ו בשבט הן גם ההזדמנות שלנו לתת מתנה לטבע, וכאן מגיע הסוג השני של המתנות: מדובר בזרעים קטנים לשתילה, עציצים קטנים, פרחים, שיחים, זרעי ירק וצמחים רבים נוספים. כך אנחנו נותנים את המתנה גם לעצמנו, וגם לטבע בו אנו חיים.

מתנות לט"ו בשבט: חוויה לכל המשפחה

למרות שלפעמים אנחנו עלולים לחשוב כך, מתנות הן לאו דווקא דבר חומרי. ט"ו בשבט הוא הזדמנות יוצאת דופן לצאת לחוויה משפחתית. מתנות לט"ו בשבט, בכל הקשור למשפחה הקרובה שלנו, יכולות להיות יום שלם של בילוי בטבע. קחו איתכם כמה שתילים, רכשו עציצים קטנים או עצים מזעריים והגיעו לאחד משטחי השתילה המוכרים בארץ. תוכלו להעשיר את החוויה ולהעניק לילדכם כובעים, את חפירה קטן או מגפיים של שותלים. הפכו מתנות לחנוכה לדבר משפחתי, קרוב ואינטימי שיותיר בכם זיכרונות נעימים ויותר מכך, יתן לילדכם את התרומה הערכית החשובה מכל של שמירה וטיפוח האדמה שלנו. שתילים מזעריים נעים על פני טווח מחירים גדול, ובדרך כלל עולים עשרות שקלים. על מנת להוזיל מחירים רכשו שתילי פרחים וזרעי ירקות שמחירם שקלים בודדים.

מתנות לט"ו בשבט: לאישה ולגבר

בסופי שבוע, בימי הולדת, ביום האהבה, ביום הנישואין וכמעט בכל הזדמנות אנחנו רוצים לפנק את האהובים שלנו במתנה. נסו לחשוב על מתנות לט"ו בשבט. כדי להקל עליכם את ההחלטה, הבחירה והמחשבה, נבהיר כי מתנות לט"ו בשבט משתנות בין גבר לאישה. אישה תשמח תמיד לקבל זר פרחים צבעוני, גדול וריחני, שמתאים לאווירת החג הטבעית והירוקה. אם את מחפשת מתנות לט"ו בשבט שישמחו את בן זוגך, סעי למשתלה הקרובה, רכשי עבורו עץ סמלי שהוא ייטע בחצר שלכם ויסמל לשנים רבות את הזוגיות ביניכם.