מתנות אישיות

מתנה אישית ומיוחדת ניתנת מכל הלב לאנשים שאהובים עליכם, למשפחה, ידידים או סתם כי בא לכם לגיד תודה למישהו שמכירים ויודעים מה כן יוכל לשמח אותו. מתנה אישית אינה מחייבת אירוע מיוחד שבו תעניקו אותה כמו יומולדת, ברכה לחתונה, הצעת נישואין או כל אירוע אחר פשוט אפשר להעניק אותה בכל יום כאשר אתם חושבים על מישהו ורוצים לשמח אותו, להגיד לו תודה וכו'…

 בחירת מתנה אישית ברוב המקרים קשה מאד, אך לפעמים קל מאד לדעת מה כן הצד השני אוהב וכן להעניק לו זאת. זוהי המתנה שאינה נותנה הרגשה של "פשוט לא רוצה לבוא בידיים ריקות" !

 ישנן שפע של מתנות אישיות ולכל אחד את ההעדפות שלו למשל אם המתנה מוענקת לאירוע כמו חתונה,משלוח מתנה ליולדת ,יומולדת, חג, יום האהבה, חנוכה, או פשוט כי בא לו להביא מתנה אז חשוב להקפיד ולבחור במתנה הכי מתאימה למי שיקבל אותה כי אחרת לא תיחשב מתנה אישית ובמיוחד מאלו שאיכפת להם ממך.

רשימת המתנות האישיות לאירועים מיוחדים יכולה לכלול מבחר רב כמו :

  • שוקולדים עם צורות של פרחים, לבבות, כדורים מיוחדים שאפשר לרשום את השם של בעל האירוע על השוקולדים כך שייראה שזה יוצר במיוחד עבורו. כמובן שאפשר להוסיף לשוקולדים בקבוק יין כך שיחריף להם את המתנה יותר וזה לפי האירוע עצמו.
  • אם במידה והשוקולדים אינם נשמרים למזכרת ונחטפים מהר אז כדאי לחשוב על דברים יצירתיים שיתאימו לאישיות ולמה שמקבל המתנה כן אוהב לשמור אצלו, כמו עטים מיוחדים עם השם שלו, ארנק מיוחד, תמונה מושקעת שלכם ביחד ועם הקדשה שתישמר אצלו, תמונת מגנט, כוסות עם תמונה, הקדשה או סתם ביטוי שתמיד הצחיק אותכם ביחד, ועוד…
  • במקרה ואתם רוצים להפתיע ולאהוב אז חשוב לחפש את המתנה שכן הצד השני יאהב ויעריך כמו בחורות שאוהבות בגדים, תכשיטים מיוחדים, תיקים, כיסוי לאייפון, מגן לאייפד וכו'… וכמו כן מתנות לגברים כמו בשמים, משקפיים, אביזרים לרכב, ועוד… מתנות אלו יכולות לשקף עד כמה הצד השני חושב ודואג למה שמקבל המתנה אוהב ומעדיף יותר מכל.
  • זר פרחים לרוב הוא הדובדבן שבקצפת- למה? אם אתם חושבים על מתנה אישית שתמשוך את תשומת ליבו של המקבל זוהי המתנה האידאלית כאשר אין אירוע מיוחד שבו הוא מקבל שפע של ברכות ומתנות. ובכן, תתארו לעצמכם שאתם שלחתם למישהו זר פרחים ביום רגיל למקום העבודה ורשמתם שמה – "מכל הלב ובגלל שאני זוכר אותך – שיהיה לך יום נפלא ופורח כמו הפרחים האלו!". מה תהיה דעתכם על זה האם הוא יזכור את זה לעד או ישים את הזר בצד עם כל המתנות האחרות? !
  • ספר למתנה- הרבה אנשים אוהבים לקרוא וזה התחביב האהוב עליהם, לכן להביא מתנה כמו ספר עם הקדשה מיוחדת בדף הראשון נחשבת למתנה יוקרתית, אינטליגנטית, מיוחדת ויצירתית לאנשים שכן אוהבים זאת.
  • חופשה מפתיעה אחרי יום ושבוע מעייף .
  • ארוחת ערב בהפתעה במקום מיוחד ואהוב על שניכם.
  • שייט מפתיע.
  • צניחה חופשית .

ועוד…

ובכן, חשוב לדעת מה להעניק כמתנה אישית ומיוחדת, מתי וכמובן מי האדם שאתה מעניק לו מהו אוהב ומה מעדיף כך שלא ישם את המתנה עם שאר המתנות האחרות – אלא חשוב שהיא תהיה אחת המיוחדות שתזכיר לו את הרגע, המקום והמעניק אותה כל פעם שהוא רואה או משתמש בה. המטרה ממתנה אישית היא לשקף למקבל אותה כמה אתם כן חושבים עליהם ואיך אתם רוצים להפוך את אותה מתנה למזכרת של כל החיים.