רעיונות למתנות לחובבי טיולים

מכירים מישהו שאוהב לטייל המון ורוצים להפתיע אותו במתנה מושלמת שהוא פשוט ישתגע עליה? בכתבה זו נביא בפניכם מספר מתנות מגניבות ביותר לחובבי טיולים בארץ או בחו"ל…

5 רעיונות למתנות לחובבי טיולים

  1. כרטיס סים נטען לחו"ל – כרטיס סים גלובאלי של פלאפון מאפשר לכם להטעין את הסים לפני כל טיסה בכמה ג'יגות של אינטרנט או בדקות שיחות, המחירים עממיים והיתרון הגדול ביותר אם לא בזבזת הכל אפשר להמשיך ולהשתמש במשך שלוש השנים הקרובות, לכן זוהי מתנה מופלאה לאנשים שטסים הרבה ואחרי שהוא יסיים את החבילה שרכשתם לו הסים נשאר והוא יכול להטעין אותו מתי שרק ירצה.
  2. פרוג'קטור נטען – אם האדם שלו אתם מתכננים לקנות את המתנה הוא חובב קמפינגים מושבע אז הרי שפרוג'קטור נטען ישדרג את חווית השטח פלאים, הוא עמיד למים ויכול להחזיק עד 4 שעות דולק.
  3. מאוורר נטען – אם אי פעם יצא לכם לישון בקיץ באוהל אתם בטח יודעים שהחום מקשה על החיים, היום ישנם מאווררים נטענים שבקלות ינעימו את השינה באוהל ויגרמו למקבל המתנה לפרגן לכם הרבה.
  4. מזוודה טרולי – מי שנוסע הרבה לחו"ל סביר להניח שכבר לא משתמש במזוודות הגדולות והמסורבלות אלא אורז הכל בטרולי קטן וכך גם יכול לטוס בטיסות לוו קוסט עם הטרולי לידו, מזוודת טרולי היא מתנה מושלמת!
  5. פק"ל קפה מאובזר – אין כמו לעצור באמצע טיול רגלי ולשתות קפה שחור אמיתי שבושל על גזייה, פקלי קפה נמכרים היום בכל חנות קמפינג הם מאובזרים בכל טוב ונכנסים בתיק קומפקטי, מתנה מושלמת.