5 רעיונות למתנות לאנשים שאוהבים לאכול

יש לכם חבר או בן משפחה שממש אוהב לאכול, שמתרגש מכל ביס, שאוהב לנסות מאכלים חדשים, שמכיר את כל המסעדות בארץ ונוסע לחו"ל רק בשביל אוכל הרחוב?

אם התשובה היא כן ויום ההולדת שלו קרב הנה לכם כמה רעיונות למתנות ממש מגניבות שיעשו לו את היום הולדת למאושר.

5 רעיונות מגניבות לאוהבי אוכל

  1. כרטיסים לסדנת בשרים או אוכל אצל אושיית אוכל מפורסמת – מי שעשה פעם סדנת בשרים או סדנת אוכל מוצלחת יכול להעיד כי זאת חוויה מעשירה, מהנה ומאתגרת בה כל חובב אוכל מושבע ימצא את מקומו. בסדנאות אלו גם טועמים, גם לומדים איך להכין את המטעמים וגם זוכים להתחכך בשפים ודמויות מוכרות מעולם האוכל הישראלי.
  2. סיור אוכל בשוק מחנה יהודה – שוק מחנה יהודה הוא חוויה קולינרית שכל חובב אוכל ימצא את הנישה שלו שם, בין אם הוא אוהב בשרים, צמחוני, טבעוני, אוהב גבינות או בכלל תבלינים ופיצוחים, כיום ישנם סיורי אוכל מודרכים שמלווים אתכם ברחבי השוק מסבירים לכם על המאכלים, ההיסטוריה שלהם ואפילו דואגים לכם למות טעימה בכמה מהם.
  3. שובר מתנה על סך 300 ₪ למסעדה נחשבת – שובר מתנה על סך 300 ₪ למסעדה נחשבת זוהי מתנה מעולה לכל חובב אוכל, שובר המתנה מבטיח כי הוא יוכל ליהנות מהארוחה בזמן שהוא בוחר ולהזמין מה שבא לו.
  4. מעשנת למרפסת – הטרנד החזק ביותר בשנים האחרונות זוהי המעשנת, כולם פתאום התאהבו בהליך העישון הארוך, שמצריך ידע ובקרה כדי להוציא חתיכת בשר איכותית אחרי מספר שעות של בישול. מעשנת קומפקטית למרפסת כולה להיות מתנה מושלמת לחובבי בשר.
  5. סדנת צילום אוכל לאינסטגרם – חובבי אוכל מושבעים אוהבים לשתף את מה שאכלו ואין מקום מושלם יותר מאשר באינסטגרם, הבעיה שכדי להעביר את המסר של התמונה היא צריכה להיות ברמה גבוה, היום יש סדנאות צילום של אוכל בהם תוכלו ללמוד בכמה שעות מרוכזות כיצד בדיוק לצלם את המנה, כמה אור צריך ואיזה פילטרים כדאי להפעיל.